KORUYUCU MUSKA

0
68

Muska iki sebep ile yapılabilmektedir. Muskalar büyü ile yapılabildikleri gibi koruyucu olarak ta yapılabilmektedir. Muska kelime anlamı olarak nüsha anlamını taşımasının yanında arapça kökenli bir kelimedir ve bununla birlikte dilimize muska olarak geçmiştir. Büyülerin ve muskaların geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Büyü ile birlikte ortaya çıkmıştır. Muskalar hazırlanır ve üçgen şekline getirildikten sonra dualanır ve kişi ya boynuna takılarak ya da saklanması gereken bir yere saklayarak muskanın etkisi kendini göstermeye başlar.

Büyü ile karşılaşmamak için insanlar koruyucu muskalar hazırlatmak isteyebilirler. Bunun hiçbir günahı yoktur. bu muska türünde kişi sadece kendini koruma altına almaktadır bir başkasına zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden de hiçbir günahı yoktur, büyü ile kişiler çok zor zamanlar geçirebilirler. Muskalarda bu yüzden vardır. Bazı insanlar büyüye maruz kalabilirler ve bu yüzden hayatları alt üst olabiliyor. Bu yüzden insanlar kendilerini koruma amaçlı muskaları yaptırabiliyorlar. Bazı insanların yıldızı doğuştan düşük olabiliyor ve bu insanların şansları pek açık olmaz ve bununla birlikte aura ları da zayıf olur. Aura sı zayıf olanlar kötülüklere normal insanlardan daha fazla açık halde olurlar ve bu kişilerin kötü olan her şeye yakalanma olasılığı fazladır. Bu yüzden bu durumda olan insanlar koruyucu muska takmaya gerek duyarlar. Koruyucu muska kişinin özel dualar ile kendine bir koruma kalkanı oluşturması durumu da denilebilir. Yalnız kişinin üzerinde yapılmış her hangi bir büyü var ise, kişi bu durumda üzerindeki büyüden kurtulmadan kendisine bir koruyucu muska hazırlatamaz. Bu yüzden kişi alanında uzman birinden yardım alarak kendisine iyi bir bakım yaptırmak zorundadır. Yapılan iyi bir bakımın ardından kişinin üzerinde olan her şey ortaya çıkacaktır ve uzman kişi yapılacak ne var ise ona göre bir yol izleyecektir. Bunlar için de yine cin dediğimiz bedensiz varlıklardan yardım alınarak yapılacaktır.

Kişi kendisine bir koruyucu muska yaptırmak istiyor ise, ilim sahibi ve aynı zamanda bir uzman bulması en doğru seçenek olacaktır. Ancak bu şekilde kendisini koruma altına alabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here